فروش کتاب عشق روی پیاده رو نوشته ی مصطفی مستور [ 25 درصد تخفیف]


فروش کتاب عشق روی پیاده رو نوشته ی مصطفی مستور [ 25 درصد تخفیف]

توضیحات

نویسنده ی کتاب عشق روی پیاده رو.

عشق روی پیاده رو نوشته ی مصطفی مستور نویسنده ی ایرانی است. کتاب عشق روی پیاده رو به تجزیه و تحلیل عشق پرداخته و از دیدگاهای مختلف به بررسی آن را بررسی می کند. این کتاب یکی از کتاب های زیبا و پرمعنا در مورد عشق است. ما در فروشگاه و نمایشگاه اینترنتی کتاب خوان می خواهیم این کتاب دل انگیز را با بیست و پنج در صد تخفیف به حراج بگذاریم.

مصطفی مستور از نویسندگان برتر جامعه نویسندگی می باشد، که آثار زیبا و مشهوری را خلق کرده است. کتاب عشق روی پیاده رو یکی از کتاب های برترمستور می باشد، که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. کتاب عشق روی پیاده رو داستان فارسی قرن 14 می باشد، که در سال 1396انتشار یافت. از همان زمان انتشارش یکی از کتاب های با مفهوم دهه ی خود بود. از آثار مصطفی مستور می توان به (عشق روی پیاده رو)، (استخوان خوک و دستان جذامی)، (روی ماه خدا را ببوس) و ...پرداخت.

کتاب عشق روی پیاده رو.

کتاب عشق روی پیاده رو به بحث شگفت انگیز عشق پرداخته است. از نظر مصطفی مستور در کتاب عشق روی پیاده رو دو معنای متفاوت برای عشق وجود دارد. این کتاب به مطالعه عشق در دو عرصه مختلف می پردازد. دو دیدگاه در مورد عشق وجود دارد:

 دیدگاه اول: عشق از طرفی آزمودگی و مفهومی پرمعنا می باشد. به حقایق بالاتر از انسان نسبت داده شده است. مثل: عشق به خالق هستی، که این گونه دیدگاه اولین بار از آثار افلاطون آغاز شده و همچنان این بینش استمرار دارد.

از دیدگاه دیگر: عشق را به بعد انسان نسبت داده که آن را با زبان میتوان امتحان و منتقل کرد. کتاب عشق روی پیاده رو به تجزیه و بررسی تلاطم این دو دیدگاه پرداخته است. شخصیت های موجود در این داستان های کوتاه که در مورد عشق و عاشقی هستند، چگونه می توانند با نقل عاشقانه، معنای  پیچیده و زیبای عشق را درک کنند و به مرحله ی عاشقی برسند.


دسته بندی
مجموعه داستان ایرانی
تاریخ درج
چهارشنبه, 07 فروردین 1398
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
20
تعداد بازدید
584
قیمت (تومان)
6000
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های پر تخفیف
ویژگی ها:

نویسنده: مصطفی مستور

شابک: 978-964-8049-47-3

انتشارات: رسش

سال نشر: 1389

تعداد صفحه: 108

قطع: رقعی

نوع جلد: شومیز

وزن: 134g

قیمت روی جلد: 8000


برای درج نظر وارد شوید.