فروش کتاب پرسه در حوالی زندگی نوشته ی مصطفی مستور [ 25 درصد تخفیف]


فروش کتاب پرسه در حوالی زندگی نوشته ی مصطفی مستور [ 25 درصد تخفیف]

توضیحات

 

پرسه در حوالی زندگی توسط مصطفی مستور نگاشته شده است. این کتاب نوعی تعامل بین عکاسی و ادبیات می باشد. ما در این سایت قصد داریم این کتاب جذاب و گیرا را با بیست و پنج درصد تخفیف به فروش بگذاریم.

درباره ی نویسنده ی پرسه در حوالی زندگی.

مصطفی مستور از نویسندگان خوش ذوق جامعه ی ادبی می باشد. کتاب پرسه در حوالی زندگی جزء کتاب هایی است که با شکوه و معنای خاصی نگاشته شده است. پرسه در حوالی زندگی آخرین کتاب مصطفی مستور می باشد. مصطفی مستور جزء نویسندگان محبوبی است که دست به قلم بوده و آثار خوبی به جا گذاشته است. از آثارش می توان به (حکایت عاشقانه ی بی قاف )، (من دانای کل هستم)، (چند روایت معتبر)، (تهران در بعدظهر) و...اشاره کرد.

کتاب پرسه در حوالی زندگی .

پرسه در حوالی زندگی شامل چهل تصویر از عکاسان ایران، ترکیه، لهستان، کرواسی و ایسلند می باشد که این عکس ها توسط کیارنگ اعلایی برگزیده شده است. پرسه در حوالی زندگی که مصطفی مستور آن را به فارسی نگاشته است؛ توسط محمد فیض الله به زبان انگلیسی بازگردانیده شده است. در واقع این کتاب نقل عکس های موجود در آن می باشد در این کتاب دو هنر به کار رفته است هنر عکاسی و ادبیات.

کتاب پرسه در حوالی زندگی قبل از آن که بخواهد ادبیات یا عکاسی را بشناساند، به نوعی کنش و نوعی ارتباط توجه کرده است، پیوندی که میان این دو هنر به وجود آمده است. هدف نویسنده چیزی بیشتر از عکس و عکاسی می باشد.  


دسته بندی
رمان ایرانی
تاریخ درج
چهارشنبه, 07 فروردین 1398
امتیاز
0 / 5

برای درج امتیاز ابتدا وارد شوید.

وضعیت موجودی
تعداد موجودی
20
تعداد بازدید
573
قیمت (تومان)
20000
نام کاربری
پگاه
شماره تلفن
09338040919
نوع کتاب
کتاب های پر تخفیف
ویژگی ها:

سال نشر: 1390

نوع جلد: گالینگور

نویسنده: مصطفی مستور

انتشارات: رسش

تعداد صفحه: 94

شابک: 9789648049367

نوبت چاپ: 3

قطع: خشتی

قیمت روی جلد: 26000


برای درج نظر وارد شوید.